Udział IF ONE w targach GITEX GLOBAL 2022 w Dubaju (ZEA)

W dniach 10-14 października 2022 r. firma IF ONE uczestniczyła w targach GITEX GLOBAL 2022 w Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie).

Coroczne targi GITEX GLOBAL, odbywające się w Dubai World Trade Centre, są uważane za jedne z najważniejszych wydarzeń związanych z nowymi technologiami na świecie. W bieżącym roku uczestniczyło w nich blisko 5,000 firm ze 170 krajów.

Stoisko IF ONE weszło w skład stoiska regionalnego Województwa Wielkopolskiego w ramach współfinansowania przez Urząd Marszałkowski udziału w targach wpisanych w obszar Inteligentnej Specjalizacji ‘’Rozwój oparty na ICT’’ .

Głównym prezentowanym przez nas produktem była aplikacja CreditONE, dedykowana firmom i funduszom pożyczkowym, wspierająca proces obsługi wniosku pożyczkowego oraz przetwarzania pożyczek do momentu ich całkowitej spłaty lub etapu windykacji. Więcej informacji o aplikacji CreditONE

Program CreditONE cieszył się szczególnym zainteresowaniem nie tylko lokalnych firm emirackich, ale też przedstawicieli z Arabii Saudyjskiej, Kataru i pozostałych krajów Zatoki Perskiej z uwagi na swoją elastyczność i możliwość łatwego sparametryzowania względem zasad panujących w bankowości islamskiej, np. braku oprocentowania, eliminowania transakcji nieuczciwych dla którejkolwiek ze stron oraz oceny przedsięwzięć, na które przeznaczona ma być pożyczka pod kątem celów odradzanych przez islam.

W ramach organizowanych podczas targów spotkań, mieliśmy również okazję uczestniczyć w specjalnym wydarzeniu dedykowanym polskim przedsiębiorcom PolTech 2022 w Dubai Internet City, rządowym business parku działającym jako wolna strefa ekonomiczna dla firm technologicznych zainteresowanych działaniami biznesowymi w Emiratach. Wydarzenie organizowane przez MK Business Link we współpracy z Polską Agencją Inwestycji i Handlu pozwoliło nam od środka poznać centrum innowacji, jakim jest Internet Dubai City oraz nawiązać perspektywiczne kontakty zarówno z polskimi, jak i emirackimi przedsiębiorstwami oraz start-upami.